Krajalnica ibis

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do ostrych jak sery. Dobre towary i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w prostot i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu drugi pracownik że stać szybko zastosowany w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do przeprowadzenia w złym czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są też części zamienne w niskich cenach. Urządzenie komponuje się z wielu elementów, jakie potrafią stać wymienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.